Yaşam

Trouble Witness 2 konusu nedir, oyuncuları kimlerdir? Zahmetli Tanık 2 hangi ülkede çekildi, nerede çekildi? Wicked Witness 2 ne zaman çekildi?

Başrollerini Ryan Reynolds, Samuel L. Jackson, Salma Hayek, Antonio Banderas ve Tom Hopper’ın paylaştığı Bad Witness 2 filmi Kanal D’de. Peki Bela Tanık 2 konusu nedir, oyuncuları kimlerdir? Sorunlu Tanık 2 hangi ülkede çekildi, nerede çekildi? Veba Tanığı 2 ne zaman çekildi? Detaylar burada…

MÜMİN ŞAHİT 2 NE ZAMAN ALINDI?

Kötü Tanık 2, 2021 yapımı bir filmdir. 2021 yılında vizyona giren film, 2017 yılında vizyona giren Belalı Şahit filminin devamı niteliğindedir.

MÜBAREK ŞAHİT 2 KONUSU NEDİR?

2017 imalı Witness’ın devamı olan The Hitman’s Wife’s Bodyguard, Darius Kincaid’in karısına odaklanıyor. İlk film, koruma Michael Bryce ve koruması Darius Kincaid’e dayanıyordu. Ünlü tetikçi Kincaid’in Uluslararası Ceza Mahkemesi’ndeki ifadesine Bryce’ın eşlik etmesi gerekirken, Kincaid’i ortadan kaldırmak isteyen suçlular peşlerine düştüğünde bu durum oldukça güçlendi.

Devam filminde Salma Hayek’in canlandırdığı Sonia Kincaid korunacak. İlk filmin yönetmenliğini “Cehennem Melekleri 3” ile tanınan Patrick Hughes ile birlikte sinemanın yönetmen koltuğunda Ryan Reynolds ve Samuel L. Jackson bir kez daha başrolleri oynuyor. Brandon ve Phillip Murphy filmin senaryosunu birlikte yazıyorlar.

SORUN TANIKLIĞI 2 OYUNCULAR KİMLERDİR?

Ryan Reynolds

samuel l jackson

salma hayek

Antonio Banderas

Tom Hopper

kepezhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu