Haber

Kemal Doğulu’nun Drag Queen Makyajıyla Çıktığı Programdaki İlginç Açıklamaları Gündem Oldu

Moda programlarının vazgeçilmez delegesi Kemal Doğulu, Cake Mosq’un YouTube programında dram kraliçesi olarak yer aldı. Doğulu’nun programdaki açıklamaları sosyal medyada gündem oldu.

Kemal Doğulu moda programlarının vazgeçilmez delegasyonudur. Son olarak Doya Doya Moda programında jüri üyeliği yapan ünlü isim bir süre sonra programdan ayrıldı.

Sadece programlarıyla değil açıklamalarıyla da gündemde olan Doğulu, şu sözleri söyledi ?

‘Türkiye’de sevilmek için çok transseksüel (Bülent Ersoy ve Selin Çiğerci) veya tamamen eşcinsel olmalısınız. Bu bilinçsizlik eşcinselliğin derecesini belirler. Ama sorarsanız Türk halkı eşcinselliğe karşı yürüyecek. Ama çoğunlukla eşcinselleri izliyor. Bu kanundur. Translara Divas muamelesi yapıyor ve diğer translara çöp muamelesi yapıyor. Biz ikiyüzlülükte bir dünya markasıyız.’

Kemal Doğulu, bu açıklamanın ardından artık ünlü olan dragqueen Cake Mosq’un YouTube kanalına dragqueen makyajıyla katıldı.

Cake Mosq ile derin bir sohbet gerçekleştiren Kadir Doğulu bu programda da çok sayıda açıklamalarda bulundu.

Dar pantolon giydiği için eleştirildiğini belirten Doğulu, üç yıldır bol kıyafetleri tercih ettiğini söyleyerek, sözlerini şöyle sürdürdü:

“3 yıldır yüksek belli ve bol giyiyorum. Ama heteroseksüel arkadaşlarımızın hepsi bale ayakkabısı ile skinny (dar kesim) giyiyor. 2 yıl 3 yıl sonra inşallah vazgeçerler”

Cake Mosq’un “Sıska giyinirken balet misin yoksa i..e mi?” diye soruyorlardı. şeklinde cevaplanmıştır.

Demek istediğim, bu farklı bir program, anlıyor musun?

Programın tamamını izlemek isteyenleri alalım ?

haber-macka.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu